aplikacje

desktopowe

dla biznesu

sprawdź ofertę

Co to są aplikacje desktopowe?

krótka charakterystyka

Uruchamianie

Aplikacje tego typu są uruchamiane w środowisku systemowym Windows (wersja nie ma znaczenia). Bardziej znane jako aplikacje okienkowe. W erze aplikacji www oraz mobilnych rozwiązania desktopowe są głównie wykorzystywane w biznesie.

Zastosowanie

Znakomicie sprawdzają się jako aplikacje analizy biznesowej, aplikacje integrujące różne systemy na przykład system księgowy i sklep internetowy oraz usprawniające i przyspieszające powtarzalną pracę w firmie.

Bezpieczeństwo

Aplikacje desktopowe charakteryzują się przede wszystkim wysokim stopniem niezawodności i bezpieczeństwa. Wynika to z faktu, że ich użytkowanie nie wymaga dostępu do Internetu, a instalacja oraz funkcjonowanie programu odbywa się na konkretnych komputerach.

Peryferia

Aplikacje desktopowe mają wielką przewagę pod względem dostępu do peryferii komputera. W związku z tym, że są uruchomione bezpośredni z systemu mogą korzystać z wszystkich zasobów komputera: drukarki, urządzenia wskazujące, kasy fiskalne, i wiele innych.

Jak wyglądają dzisiejsze aplikcje okienkowe?

niczym nie przypomniają tych z lat 90/00

Wygląd i responsywność

Dzięki zastosowaniu formatek DevExpress wyglądem wizualnym i komfortem użytkowania aplikacje desktopowe znacznie przewyższają aplikacje mobilne i przeglądarkowe. Obsługa jest o wiele szybsza a sama aplikacja bardziej niezawodna. Aplikacja bez problemu dopasuje się do rozdzielczości danego ekranu.

Przykład aplikacji dekstopowej Przykład aplikacji dekstopowej

Formatki świetnie nadają się do aplikacja typu CRM, wszelkich paneli kontrolnych, paneli zarządzania, systemów księgowych. Wszędzie tam, gdzie szybkość działania i bezpieczeństwo danych jest na pierwszym miejscu.Przykład aplikacji dekstopowej

Gwarancja

Na każdą aplikacje otrzymujesz 12 miesięcy gwarancji. Po upływie tego czasu możesz również liczyć na nasze wsparcie.

Proces tworzenia aplikacja desktopowej

tak wygląda to w praktyce

1

Wstępna analiza i Umowa

Proces zaczyna się od wstępnej analizy i umowy. W zależności od wielkości projektu na tym etapie poprosimy Ciebie o wpłatę zaliczki w wysokości 50% całości lub przy dużych projektach 50% wartości pierwszego etapu.

2

Analiza właściwa

Dokonujemy szczegółowej analizy projektu i przedstawiamy takową Tobie. Jeśli istnieją jakieś rozbieżności w wizji naszej i Twojej przygotowujemy kolejną wersję. Ten proces trwa do momentu osiągnięcia wspólnego punktu widzenia działania aplikacji.

3

Projekt

Przystępujemy do tworzenia aplikacji. Proces opiera się w 100% na stworzonej dokumentacji. Nie ma możliwości wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu aplikacji. Taka możliwość będzie po oddaniu i zaakceptowaniu aplikacji działającej przez Ciebie.

4

Poprawki

Jeśli zdarzy, że aplikacja w jakimś elemencie nie będzie działała według spisanej dokumentacji zobowiązujemy się do doprowadzenia do sytuacji w której aplikacja będzie odzwierciedlała w pełni spisaną dokumentacje. Po akceptacji przez Ciebie proces tworzenia zostanie zakończony. Jakiekolwiek zmiany i odstępstwa od założeń traktujemy jak kolejny etap.

5

Wersja Beta

Gotowy program instalujemy w środowisku wskazanym przez Ciebie. Jest możliwość abyśmy utrzymywali instalatory na naszych serwerach, jest to o tyle wygodne, że w razie poprawek aplikacja dokona aktualizacji sama, przy uruchomieniu aplikacji

Co mówią o nas klienci

Firma NETWIN odświeżyła nasz sklep internetowy. Teraz sklep jest śliczny a w dodatku działa na urządzeniach mobilnych

Katarzyna

W 100% polecam. Szybko, solidnie i relatywnie tanio do jakości. Bez wahania powrócę gdy będzie potrzeba stworzenia kolejnego sklepu internetowego

Sylwek

Cena, która została mi przedstawiona na samym początku była ceną końcową. Wykonanie w pełni zaspokoiło moje potrzeby. Sklep już zarobił na siebie. Polecam każdemu.

Tomek

member

Firma Netwin to przede wszystkim doświadczenie. Jesteśmy zespołem, który zrealizował kilkaset projektów programistycznych. Swoją przygodę z programowaniem zaczęliśmy od prostych stron internetowych. Aktualnie dla Naszych klientów realizujemy nie tylko sklepy internetowe, ale także aplikacje natywne na urządzenia mobilne, platformy b2b, aplikacje dedykowane i wiele innych projektów zgodnie z życzeniem klienta. W projektach cechujemy się kreatywnością i indywidualnym podejściem do klienta. Programowanie dla nas to nie tylko pracą, ale też pasja dlatego cały czas jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami programistycznymi.

Czytaj więcej

Cennik

Standard
do wyceny
indywidulnej
czas realizacji 2-4 tyg
 • W przypadku aplikacji desktopowych nie ma możliwości podania ceny z góry. Są to wysoko wyspecjalizowane i dopasowanie do użytkownika aplikacje. Napisz do nas, lub zadzwoń a po krótkiej rozmowie będzie w stanie podać Tobie przybliżoną cenę.
 • Zamów wycenę

Współpracujemy z portalem oferteo.pl

tutaj również można znależć opinie o nas

NETWIN Przemysław Neubauer

OSTATNIE PROJEKTY

to tylko kilka zrealizowanych przez nas projektów

 • Aplikacja 4 Produkcja

  Aplikacja 4 Produkcja


  Aplikacja do kompleksowej obsługi produkcji. Moduły:
  • zlecenia produkcyjne – moduł może być zintegrowany z dowolnym systemem klasy ERP,
  • kontrola jakości - moduł umożliwiający kontrolę dostaw, kontrolę produktów, składanie reklamacji u dostawców o oraz odbiorców,
  • sprzęt pomiarowy – moduł umożliwiający nadzór nad sprzętem pomiarowym( rejestracja opomiarowania, zdjęcia, przydzielenie i zmiana właściciela, przypomnienia o zbliżającym się opomiarowaniu.
  • maszyny - moduł umożliwiający nadzór na maszynami produkcyjnymi, przypomnienia o przeglądach, rejestracja awarii, przeglądów, napraw itd.
  Aplikacja jest cały czas rozwijana.

 • Bramka SMS

  Bramka SMS

  Aplikacja z przeznaczeniem dla przychodni i innych instytucji wysyłających masowo wiadomości do Swoich klientów. Aplikacja napisana w dwóch wariantach:
  • zintegrowana z centralką telefoniczną SILCAN,
  • zintegrowana z SMSAPI, ewentualnie innym operatorem tego typu.
  Aplikacja wysyła SMS na podstawie zdanej listy i zbiera potwierdzenia wysłania tychże wiadomość a także odpowiedzi klientów.

 • Katalog produktów firmy Banjo Polska

  banjo-polska.pl

  Katalog produktów firmy Banjo

 • Apliakcja desktopowa Atesty

  Aplikacja Atesty

  Aplikacja napisana na potrzeby działu Kontroli Jakości

 • Integracja sklepu z systemem magazynowo księgowym

  Integrator

  Integracja sklepu z systemem magazynowo księgowym

Znajdź nas

Kontakt

Zostaw wiadomość

Kontakt

NETWIN PRZEMYSŁAW NEUBAUERNip: 8741569186 Regon: 366461950Wichrowa 4a 87-152 Łubianka


Telefon: 603 775 003

kontakt@netwin.pl

  GG